Daily Archives: октомври 7, 2015

Начален сигнал

Предсъстезателната подготовка има за основна цел да снеме пред отделните състезатели и отбора като цяло в тактически план за водене на инд

READ MORE

1-а и 2-а част

Оперативното управление на състезателния процес изисква пестеливост на треньорските указания и поемането им главно от отделните състеза

READ MORE

В резерва

В отборните състезания трябва да бъде наложено разбирането, че няма титуляри и резерви. Всеки един, който е в групата трябва да схваща, разб

READ MORE

Възстановяване

Възстановителният процес, както след отделните тренировъчни състезания, така и след самото състезание – двустранна или учебна игра, трябв

READ MORE

Спорт и Общество

Осъзнаването на факта, че спорта и спортния маркетинг – налагането на нравствено-волеви и поведенчески модели – е в основата на позитивна

READ MORE

VIPClub 2013

2013: Класиране първи турнир Фуутура – тенис (05.10.2013) : 1. Илко Шивачев 2. Александър Цветков 3. Венцислав Димитров Класиране турнир Фуутура NOWWEMOVE

READ MORE

VIPClub 2014

ВИП Победител – класиране за 2014 година: 1. ПЕТЪР ТОДОРОВ (тенис на маса) – 68 т.  2. Георги Петров (тенис) – 60 т. 3. Тихомир Желев (тенис) – 47 т. При

READ MORE

VIPClub 2015

НАЧАЛО                                                                                                       ТУРНИРИ Footura VIPClub е клуба […]

READ MORE

Отзиви

НАЧАЛО                                                                                                       ТУРНИРИ В дейността си ние […]

READ MORE

Права за ползване

Съдържанието на този уебсайт, както и периодичното издание за спортна тактика и култура Победител, е интелектуална собственост на Сдружен