Тенис на маса БУМ, бъдещи и настоящи надежди премериха сили

Тенис на маса БУМ, бъдещи и настоящи надежди премериха сили

Алексов и Мехмедов завоюваха Фуутура титлата в дебютното си участие 

Редица надежди в спорта дебютириха в турнира, редом до утвърдени и познати имена в общността като Петър Тодоров, Добрев, Гинчев, Киров, Терзийски, Михайлов, Мехмедов, Алексов, Иглев, Ива Кръстева и др. 

Участващите 9 отбора бяха разпределени в 2 групи, а първите два отбора (Мехмедов / Алексов, Тодоров / Добрев от Група А и Михайлов / Терзийски, Гинчев / Киров от Група Б) продължиха към елиминациите и към това да определят новите призьори в третото издание на Table Tennis Weekend Series за 2016 г. 

12801688_860992967356559_8859040577796385447_n

РЕЗУЛТАТИ:

Група А

Мехмедов / Алексов – Вътев / Цанков – 3:0

(Алексов –  Бени Вътев – 3:0, Мехмедов – Цанков – 3:0. двойки – 3:0)

 

Тодоров / Добрев – Петрин / Генов – 3:0

(Тодоров – Петрин – 3:0, Добрев – Генов – 3:0, дв. – 3:0)

 

Вътев / Цанков – Иванов / Панов – 3:2

(Цанков – Панов – 3:0, Вътев – Иванов – 0:3, дв. – 3:1, Цанков – Иванов – 0:3, Панов – Вътев – 3:2)

 

Петрин / Генов – Мехмедов / Алексов – 0:3

(Петрин – Алексов – 0:3, Генов – Мехмедов, дв. – 0:3)

 

Вътев / Цанков – Тодоров / Добрев – 0:3

(Цанков – Добрев – 0:3, Вътев – Тодоров – 0:3, дв. – 0:3)

 

Иванов / Панов – Мехмедов / Алексов – 0:3

(Иванов – Мехмедов – 1:3, Панов – Алексов – 1:3, дв. – 0:3)

 

Мехмедов / АлексовТодоров / Добрев – 3:1

(Алексов – Добрев – 3:0, Мехмедов – Тодоров – 0:3, дв. – 3:0, Алексов – Тодоров – 3:0)

 

Петрин / Генов – Иванов / Панов – 0:3

(Генов – Панов – 1:3, Петрин – Иванов – 0:3, дв. – 0:3)

 

Тодоров / Добрев – Иванов / Панов – 2:3

(Тодоров – Панов – 3:0, Добрев – Иванов – 2:3, дв. – 1:3, Тодоров – Иванов – 1:3, Добрев – Панов – 2:3)

 

Вътев / Цанков – Петрин / Генов – 3:0

(Цанков – Петрин – 3:0, Вътев – Генов – 3:0, дв. – 3:0)

 

Класиране:

  1. Мехмедов / Алексов 4 – 0 / 12:1
  2. Тодоров / Добрев – 2-2 / 8:6
  3. Вътев / Цанков – 2-2 / 6:8
  4. Иванов / Панов – 2-2 / 8:7
  5. Цанков / Петрин – 0-4 / 0:12

12246668_860992877356568_6908448557496563424_n

Група Б

Иглев / Кръстева – Михайлов / Терзийски 2:3

(Иглев – Михайлов – 3:0, Кръстева – Терзийски – 1:3, дв. – 0:3, Иглев – Терзийски – 3:2, Кръстева – Михайлов – 2:3)

 

Стайков / Тончев – Гинчев / Киров – 0:3

(Стайков – Гинчев – 1:3, Тончев – Киров – 0:3, дв. – 0:3)

 

Иглев / Кръстева – Гинчев / Киров – 2:3

(Иглев – Гинчев – 3:1, Кръстева – Киров – 1:3, дв. – 3:0, Иглев – Киров – 0:3, Кръстева – Гинчев – 1:3)

 

Михайлов / Терзийски – Стайков / Тончев – 3:0

(Терзийски – Тончев – 3:0, Михайлов – Стайков 3:0, дв. – 3:0)

 

Гинчев / Киров – Михайлов / Терзийски – 1:3

(Киров – Михайлов – 3:0, Гинчев – Терзийски – 0:3, дв. – 2:3, Киров – Терзийски – 1:3)

 

Иглев / Кръстева – Стайков / Тончев – 3:0

(Иглев – Тончев – 3:0, Кръстева – Стайков – 3:2, дв. – 3:0)

Класиране:

  1. Михайлов / Терзийски – 3-0 / 9:3
  2. Гинчев / Киров – 2-1 / 7:5
  3. Иглев / Кръстева – 1-2 / 7:6
  4. Стайков / Тончев – 0-3 / 0:9

½ ФИНАЛИ:

Мехмедов / Алексов – Гинчев/ Киров – 3:1

(Алексов – Гинчев – 1:3, Мехмедов – Киров3:1, дв. – 3:1, Алексов – Киров – 3:1)

 

Михайлов / Терзийски – Тодоров / Добрев – 0:3

(Терзийски – Добрев – 0:3, Михайлов – Тодоров – 0:3, дв. – 2:3)

12794456_860992617356594_3650289497414645668_n

ФИНАЛ:

Мехмедов / Алексов – Тодоров / Добрев – 4:1

(Алексов – Добрев – 3:0, Мехмедов – Тодоров – 1:3, дв. – 3:0, Алексов – Тодоров – 3:0, Мехмедов – Добрев – 3:1

 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ: 

  1. Мехмедов / Алексов
  2. Тодоров / Добрев
  3. Михайлов / Терзийски

12804385_1063790393679502_188047243_n 12788062_1063790210346187_147634387_n 12784226_1063790093679532_1704837153_n 12782570_1063789887012886_1762455881_n 12498457_1063789840346224_1193217697_n

Вижте още видео и снимки от турнира тук

ГЕНЕРАЛНО ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ ТОП 16

  1. Пламен Алексов – 7-1 (шампион)
  2. Мехмедов – 5-2 (шампион)
  3. Петър Тодоров – 6-3 (финалист)
  4. Добриян Добрев – 3-5 (финалист)
  5. Георги Терзийски – 4-2 (полуфиналист)
  6. Михаил Михайлов – 2-3 (полуфиналист)
  7. Киров – 4-3 (полуфиналист)
  8. Ивайло Гинчев – 3-2 (полуфиналист)

ГЕНЕРАЛНО ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ ТОП 8

  1. Мехмедов / Алексов – 6-0 / 19:2 (шампиони)
  2. Тодоров / Добрев- 3-3 / 12:10 (финалисти)
  3. Михайлов / Терзийски – 3-1 / 9:6 (1/2 финалисти)
  4. Гинчев / Киров – 2-2 / 8:8 (1/2 финалисти)
  5. Иванов / Панов – 2-2 / 8:7
  6. Вътев / Цанков – 2-2 / 6:8
  7. Иглев / Кръстева – 1-2 / 7:6
  8. Стайков / Тончев – 0:3 / 0:9
  • Възможни са статистически грешки и/или непълна информация в отразяването на статистиката. Ако откриете такива и искате да бъде коригирана, моля пишете на имейл info@footura.com  

Attachment

Leave a Comment

error: Жълт картон!