Тодоров – Добрев и Аврамов – Драганова победители в Серия 4

Тодоров – Добрев и Аврамов – Драганова победители в Серия 4

Двойката-страшилище в аматьорския тенис – Петър Тодоров – Добриян Добрев отново спечели турнира на Фуутура и Gamemasters, дори и при силната конкуренция на най-добрите в Западен парк – Г. Терзийски / Мишо Михайлов и класните А. Аврамов и Кр. Драганова. Именно финалът между Тодоров – Добрев и Аврамов – Драганова беше от шампионски тип, в който всичките четирима спортисти заслужаваха по една титла

По странно стечение на обстоятелствата, жребият събра трите двойки – фаворити за купата в Група А. Там се изиграха и най-продължителните и качествени двубои от много време насам… За съжаление, едната двойка трябваше да отпадне още в групите, като в директен сблъсък за второто място Г. Терзийски / Мишо Михайлов бяха тактически надиграни и излъгани от опитния дует Тодоров – Добрев 

В Група Б беше по-спокойно, като фаворитите А. Пунчев – Г. Иванов очаквано спечелиха и трите си двубои, а компания напред им направиха и А. Иглев – В. Цонев след 1 загуба и 2 победи – над ветераните И. Иванов – Хр. Влахов и младите надежди и може би бъдещи шампиони Борис Трайков и Алекс Тончев. 

1915750_657233721082156_8715100676388745431_n

РЕЗУЛТАТИ:

ГРУПА А

1 2 3  4
1 Петър Тодоров / Добриян Добрев /// 0:3 3:0 3:2  6-5
2 Ангел Аврамов / Криси Драганова 3:0 /// 3:0 3:1  9-1
3 Ивайло Гинчев / Стилиян Колев 0:3 0:3 /// 1:3  1-9
4 Георги Терзийски / Михаил Михайлов 2:3 1:3 3:1 ///  6-7

П. Тодоров / Д. Добрев – А. Аврамов / К. Драганова – 0:3 
(Тодоров – К. Драганова – 2:3, Д. Добрев – А. Аврамов – 0:3, дв. – 1:3)

И. Гинчев / Ст. Колев – Г. Терзийски / М. Михайлов – 1:3
(И. Гинчев – М. Михайлов – 3:1, Ст. Колев – Г. Терзийски – 0:3, дв. – 0:3, И. Гинчев – Г. Терзийски 0:3)

П. Тодоров / Д. Добрев – Г. Терзийски / М. Михайлов – 3:2
(П. Тодоров – М. Михайлов – 3:0, Д. Добрев – Г. Терзийски – 3:1, дв. – 2:3, П. Тодоров – Г. Терзийски – 0:3, Д. Добрев – М. Михайлов – 3:2)

И. Гинчев / Ст. Колев – А. Аврамов / К. Драганова – 0:3
(И. Гинчев – К. Драганова – 1:3, Ст. Колев – А. Аврамов – 1:3, дв. – 1:3) 

П. Тодоров / Д. Добрев – И. Гинчев / Ст. Колев – 3:0
(П. Тодоров – Ст. Колев – 3:0, Д. Добрев – И. Гинчев – 3:0, дв. – 3:0)

А. Аврамов / К. Драганова – Г. Терзийски / М. Михайлов
(А. Аврамов – М. Михайлов – 3:2, К. Драганова – Г. Терзийски  – 2:3, дв. – 3:2, А. Аврамов – Г. Терзийски  – 3:0)

ГРУПА Б

1 2 3 4
1 Антон Пунчев / Генади Иванов /// 3:2 3:0 3:0  9-2
2 Александър Иглев / Венци Цонев 2:3 /// 3:0 4:1  9-4
3 Христо Влахов / Иван Иванов 0:3 0:3 /// 4:1  4-7
4 Борис Трайков / Алекс Тончев 0:3 1:4 1:4 ///  2-11

А. Пунчев / Г. Иванов – Ал. Иглев / В. Цонев – 3:2 
(А. Пунчев – В. Цонев – 3:1, Г. Иванов – Ал. Иглев – 2:3, дв. – 3:1, А. Пунчев – Ал. Иглев – 3:0, Г. Иванов  – В. Цонев – 2:3)

Х. Влахов / И. Иванов – Б. Трайков / А. Тончев – 4:1
(Х. Влахов – А. Тончев – 3:0, И. Иванов – Б. Трайков – 0:3, дв. – 3:0, Х. Влахов – Б. Трайков – 3:0, И. Иванов – А. Тончев – 3:2)

А. Пунчев / Г. Иванов – Б. Трайков / А. Тончев – 3:0
(А. Пунчев – А. Тончев – 3:1, Г. Иванов – Б. Трайков – 3:0, дв. – 3:2)

Х. Влахов / И. Иванов – Ал. Иглев / В. Цонев – 0:3
(Х. Влахов – В. Цонев – 0:3, И. Иванов – Ал. Иглев – 2:3, дв. – 1:3)

А. Пунчев / Г. Иванов – Х. Влахов / И. Иванов – 3:0
(А. Пунчев – И. Иванов – 3:2, Г. Иванов – Хр. Влахов – 3:2, дв. – 3:0)

Б. Трайков / А. Тончев – Ал. Иглев / В. Цонев – 1:4 
(Б. Трайков – В. Цонев – 3:1, А. Тончев – Ал. Иглев – 0:3, дв. – 2:3, Б. Трайков – Ал. Иглев – 0:3, А. Тончев – В. Цонев – 0:3)

½ ФИНАЛИ:

Ангел Аврамов / Криси Драганова – Александър Иглев / Венци Цонев – 3:0
(А. Аврамов – В. Цонев – 3:0, К. Драганова – А. Иглев – 3:0, дв. – 3:0)

Антон Пунчев / Генади Иванов – Петър Тодоров / Добриян Добрев – 0:3
(А. Пунчев – Д. Добрев – 0:3, Г. Иванов – П. Тодоров – 1:3, дв. – 3:2, А. Пунчев – П. Тодоров – 0:3, Генади Иванов – Д. Добрев – 1:3)

м. ФИНАЛ

Александър Иглев / Венци Цонев – Антон Пунчев / Генади Иванов – 0:3
(А. Иглев – Г. Иванов – 1:2, В. Цонев – А. Пунчев – 0:2, дв. – 0:2)

ФИНАЛ:

Ангел Аврамов / Криси Драганова – Петър Тодоров / Добриян Добрев – 1:3
(А. Аврамов – Добриян Добрев – 2:3,  Криси Драганова – Петър Тодоров – 0:3, дв. 3:2, А. Аврамов – Петър Тодоров – 2:3)

 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ: 

1. Петър Тодоров / Добриян Добрев

2. Ангел Аврамов / Криси Драганова

3. Антон Пунчев / Генади Иванов

(Вижте временното класиране във VIP Club)

12821612_657233767748818_5347707410823093494_n

ГЕНЕРАЛНО ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ ТОП 16

  1. Петър Тодоров – 13-5 (финалист+шампион)
  2. Пламен Алексов – 7-1 (шампион)
  3. Мехмедов – 5-2 (шампион)
  4. Добриян Добрев – 9-6 (финалист+шампион)
  5. Ал. Иглев – 8-3 (полуфиналист)
  6. Георги Терзийски – 8-4 (полуфиналист)
  7. Ангел Аврамов – 5-2 (финалист)
  8. А. Пунчев – 5-2 (полуфиналист)
  9. Киров – 4-3 (полуфиналист)
  10. Криси Драганова – 3-2 (финалист)
  11. Генади Иванов – 2-4 (полуфиналист)
  12. Ивайло Гинчев – 4-5 (полуфиналист)
  13. Михаил Михайлов – 2-7 (полуфиналист)

ГЕНЕРАЛНО ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ ТОП 8

  1. Мехмедов / Алексов – 6-0 / 19:2 (шампиони)
  2. Аврамов / Драганова – 5-0/ 15:6 (финалисти)
  3. Тодоров / Добрев- 4-7 / 22:22 (финалисти+шампиони)
  4. Пунчев – Г. Иванов – (полуфиналисти) – 5-0 / 14:5
  5. Михайлов / Терзийски – 5-2 / 17:11 (1/2 финалисти)
  6. Гинчев / Киров – 2-2 / 8:8 (1/2 финалисти)
  7. Иглев – В. Цонев – (полуфиналисти) – 2-3 / 7:11
  8. Иванов / Панов – 2-2 / 8:7
  9. Вътев / Цанков – 2-2 / 6:8
  10. Иглев / Кръстева – 1-2 / 7:6
  11. Стайков / Тончев – 0-3 / 0:9
  • Възможни са статистически грешки и/или непълна информация в отразяването на статистиката. Ако откриете такива и искате да бъде коригирана, моля пишете на имейл info@footura.com  
  • Вижте още снимки и ВИДЕО от турнира ТУК

12809784_657233827748812_8473264412552007106_n10603605_657233784415483_2621059055330289315_n

Attachment

Leave a Comment

error: Жълт картон!