VIPClub

                                                                                     

   2021 година

Фуутура’Кани ТМ 6 – Октомври 2021 #footura #footurakani
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Росен Русинов 3. Симеон Борисов


Фуутура’Кани ТМ 5 – Септември 2021 #footura #footurakani
Тенис на маса: 1. Момчил Александров 2. Христо Влахов 3. Иво Илиев


Фуутура’Кани Минифутбол – Август 2021 #footura #footurakani
1. ACAB 2. Фикосота


Фуутура’Кани ТМ 4 – 29 Август 2021 #footura #footurakani
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Иван Иванов 3. Филип Дандолов



Фуутура’Кани Минифутбол – Август 2021 #footura #footurakani
1. Фикосота 2. Приятели


Фуутура’Кани ТМ 3 – 01 Август 2021 #footura #footurakani
Тенис на маса: 1. Владиан Христов 2. Никола Христов 3. Филип Дандолов


Фуутура’Кани ТМ 2 – Юли 2021 #footura #footurakani
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Симеон Борисов 3. Петър Стоянов


Фуутура’Кани ТМ 1 – Юни 2021 #footura #footurakani
Тенис на маса: 1. Радосвет Йосифов 2. Петър Тодоров 3. Росен Русинов


2020 година

Blorange day 2 – January 2020 #blorange #blorangeday
Тенис на маса: 1. Михаил Михайлов 2. Петър Тодоров 3. Пенчо Костов

Тенис на корт: 1.Тихомир Желев 2. Александър Димитров 3. Емил Методиев


Blorange day 1 – December 2019 #blorange #blorangeday
Тенис на маса: 1. Петър Стоянов 2. Филип Дандолов 3. Петър Михайлов
Футбол: ФК Делта София

VIP CLUB Призьори 2019
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров
Тенис на корт: 1. Тихомир Желев 2. Веселин Димитров
Футбол: ФК Делта

VIP CLUB Призьори 2018
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров
Тенис на корт: 1. Тихомир Желев

VIP CLUB Призьори 2017
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Владиан Христов
Тенис на корт: 1. Тихомир Желев 2. Стефанос Димололус 3. Мохамед Аламе
Футбол: 1. ФК Орловец
Плажен Волейбол: Михаил и Николай Атанасови/Вили и Рая Ценови

VIP CLUB Призьори 2016
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Михаил Михайлов
Тенис на корт: 1. Тихомир Желев 2. Стефанос Димололус 3. Мохамед Аламе
Футбол: 1. ФК Торнадо 2013
Плажен Волейбол: Михаил и Николай Атанасови/Вили и Рая Ценови

VIP CLUB Призьори 2015
1. Петър Тодоров
2. Цветомир Ценков
3. Павел Маринов
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Павел Маринов
Тенис на корт: 1. Цветомир Ценков 3. Тихомир Желев
Футбол: 1. Асен Савов

VIP CLUB Призьори 2014 (https://footura.com/index.php/2015/10/07/vipclub-2014/)
1. Петър Тодоров
2. Георги Петров
3. Тихомир Желев
Тенис на маса: 1. Петър Тодоров 2. Павел Маринов
Тенис на корт: 1. Георги Петров, Цветомир Ценков 3. Петьо Борисов
Футбол: 1. Цветелин Анжелов

VIP CLUB Призьори 2013 (https://footura.com/index.php/2015/10/07/vipclub-2013/)
1. Петър Тодоров
2. Ивайло Гинчев
3. Вальо Петров

Вижте Архив на VIP CLUB на Фуутура от 2013 до 2019 година – https://footura.com/index.php/vip-club-arhiv/ 

error: Жълт картон!