Sofia Beach Masters – втори кръг РЕЗУЛТАТИ

Sofia Beach Masters – втори кръг РЕЗУЛТАТИ

Завърши вторият етап от веригата турнири по плажен волейбол, организиран от клуб Джагоарс, Sofia Beach Masters 2017, който се проведе на 15 и 16 юли в София – спортен комплекс Бонсист. Участие взеха 50 състезатели от цяла България, които изиграха близо 90 гейма през уикенда, които бяха излъчвани на ЖИВО (livestreaming) по време на турнира

Класиране при мъжете:

  1. Михаил и Николай Атанасови
  2. Георги Ботев и Николай Колев
  3. Стилян Асенов и Милан Миланов

    Финалът при мъжете бе изключително оспорван, но за разлика от първият кръг на турнира – пред юни, двойката от София се наложи над Варненския отбор и извоюва златото за домакините.

Класиране жените:

  1. Кристина Седмакова и Надежда Тодорова
  2. Ася Трайкова и Преслава Пенева
  3. Малена Бояджиева и Лилия Любенова

Следващият кръг ще се проведе на 12 и 13 август, следван от четвъртия финален кръг на 26 и 17 август. Ако искате да се регистрирате, можете да го направите на beachvolley.bg@gmail.com или на официлната страница във Фейсбук: https://www.facebook.com/SofiaBeachMasters2017. За публиката ВХОД СВОБОДЕН! Начало – 8:00ч. Успех на участниците!

За повече информация – страницата на турнира: https://www.facebook.com/pg/SofiaBeachMasters2017 и мейл – beachvolley.bg@gmail.com

Снимки, публикации, мнения и интервюта от турнира може да бъдат проследени
на facebook страницата:
https://www.facebook.com/SofiaBeachMasters2017
Видео на живо – Livestreaming може да следите на
https://www.youtube.com/playlist?list=PLNF_JOmBGvqjG3p–QExXXQwYNY6s1Hnw

###

Повече информация за събитието:

Online registration: beachvolley.bg@gmail.com

Във фейсбук: https://www.facebook.com/SofiaBeachMasters2017/?notif_t=page_fan&notif_id=1497175707085242

на сайта: http://jagoars.com/bg/node/637

Резултати Втори кръг, 15-16 Юли, Sofia Beach Masters 2017:

Мъже:

1 Николай Атанасов и Михаил Атанасов 100т.
2 Георги Ботев и Николай Колев 80т.
3 Стилян Асенов и Милан Миланов 60т.
4 Стефан Башев и Октай Мехмед (U16) 50т.
5 Антон Стефанов и Илиян Костадинов 40т.
Евгени Трайков и Дико Томчев 40т.
Мирослав Стоилов и Владимир Георгиев 40т.
Пламен Лазоров и Иван Узунов 40т.
9 Александър Петров и Велизар Емилов 30т.
АлександърКукушев и Павел Димитров 30т.
Димо Димитров и Мюмюн Емин 30т.
Ивайло Иванов и Явор Попов 30т.
Преслав Колев и Андрей Николов 30т.
Стефан Григоров и Евгени Ранченски 30т.

Жени:

1. Кристина Седмакова и Надежда Тодорова 100т.
2. Ася Трайчева и Преслава Пенева 80т.
3. Мария – Елена Бояджиева и Лилия Любенова 60т.
4. Джоана Шушани/ Йоанна Маринова 50т. 50т.
5. Елина Попова и Радослава Тодорова 40т.
Мария Георгиева и Ана Гущерова 40т.
Натали Неделчева и Елина Георгиева 40т.
Христина Деведжиева и Елена Влахова 40т.
9. Екатерина Атанасова и Ния Атанасова 30т.

 

Attachment

Leave a Comment

error: Жълт картон!